Přípravka zakončila podzimní část sezóny

17. prosinec 2022

Přípravka zakončila podzimní část sezony dvěma turnaji na domácí půdě.

V sobotu 19.11.2022 se postupně utkala s Jabloncem Blue a Yellow, se kterými statečně držela krok a sehrála dva vyrovnané zápasy. Třetím týmem byla ambiciózní Lomnice, na kterou naši hráči nestačili.

V sobotu 10.12.2022  k nám pak přivítal tým z České Lípy a sousedního Turnova. Naše děti statečně bojovaly. Opět, jako v předchozím turnaji, dostali příležitost si zahrát všichni, včetně mnoha nováčků, kteří letos s florbalem teprve začínají. Potěšující zprávou je, že je vidět velké zlepšení, bojovnost a nadšení s jakým děti hrály.

Oba turnaje se organizačně povedli a pozadu nezůstalo ani tradiční občerstvení, které i když bylo v polních podmínkách v jedné z šaten, nakonec slnilo svůj úkol až nad očekávání. A za to velké díky rodičům, kteří se o to postarali.

Nyní nás čeká drobná herní přestávka, ale už se těšíme na další turnaj, který nás zavede 28. 1. 2023 do Lomnice nad Popelkou

Aleš Hypšman, trenér přípravky