O pohár města Semily

Florbalový klub SCC SEMILY pořádá 14. ročník turnaje 

Jednodenní turnaj mužů ve florbale

KDY: sobota 14. 8. 2021 od 7:30 (konec cca. 18 hodin)

KDE: Sportovní centrum Semily, ul. 3. května 327

POČET ÚČASTNÍKŮ: 10 týmů – 2 skupiny po 5 mužstvech

HRACÍ DOBA: základní skupiny a o umístění – 1x15 minut hrubého času (poslední minuta čistá)
semifinále, utkání o 3. místo a finále 2x10 minut hrubého času (poslední dvě minuty čisté)

HRACÍ SYSTÉM: ve skupině hraje každý s každým – první čtyři týmy postupují do play-off

BODOVÝ SYSTÉM: 3 body za vítězství, 1 bod remíza, 0 bodů prohra
při rovnosti bodů rozhoduje nejprve vzájemný zápas, poté rozdíl ve skóre, nakonec větší počet vstřelených branek
při nerozhodném stavu v zápasech o umístění následují 3 série nájezdů

CENY:

  • 1. místo – 50l piva + pohár
  • 2. místo – 30l piva + pohár
  • 3. místo – 10l piva + pohár
  • ostatní týmy obdrží 5l piva
  • individuální soutěže nejsou vyhlášeny

VĚKOVÁ KATEGORIE: 2006 a starší

PŘIHLÁŠKY: Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu info@scc-semily.cz

Uzávěrka přihlášek 31. 7. 2021

V přihlášce uvádějte název týmu a případně datum zaplacení startovného.

STARTOVNÉ:

  • při zaplacení do 31. 7. 2021 ……………….2000,- Kč
  • při zaplacení po 31. 7. 2021 ……………….2500,- Kč
  • startovné zasílejte na číslo účtu: 107-9350770217/0100 ve zprávě pro příjemce uveďte název týmu
  • při větším počtu přihlášených rozhoduje datum přihlášení a zároveň zaplacení startovného v termínu
  • v případě nezaplacení bude upřednostněn náhradní tým

Hraje se podle pravidel ČF, registrace v ČF není podmínkou.

Možnost ubytování v hale.

Každý hráč startuje na vlastní nebezpečí.

Možné změny v hracím čase a systému si vyhrazujeme.

KONTAKT: v případě dotazů se obracejte na e-mail: info@scc-semily.cz nebo na tel. číslo 732/704 013 Jan Šimon.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY PRO 14. ROČNÍK:

  1. SCC Semily
  2. Bolka Stars
  3. FBK Jičín
  4. FBC Lomnice
  5. FBŠ Všestary
  6. Chalapeňos
  7. FBŠ Všestary "B"
  8. Trollové
  9. FBC Hradec Králové
  10. SCC SEMILY junioři
  11. Pogšteflové

ROZLOSOVÁNÍ

07:30 - SCC SEMILY - FBC Lomnice
07:50 - Pogšteflové - FBC Hradec Králové
08:10 - Trollové - Chalapeňos
08:30 - SCC SEMILY junioři - FBK Jičín
08:50 - FBŠ Všestary "B" - SCC SEMILY
09:10 - FBC Lomnice - Pogšteflové
09:30 - FBŠ Všestary - SCC SEMILY junioři
09:50 - FBK Jičín - Trollové
10:10 - FBC Hradec Králové - FBŠ Všestary "B"
10:30 - SCC SEMILY - Pogšteflové
10:50 - Chalapeňos - FBŠ Všestary
11:10 - SCC SEMILY junioři - Trollové
11:30 - FBC Lomnice - FBC Hradec Králové
11:50 - Pogšteflové - FBŠ Všestary "B"
12:10 - FBK Jičín - Chalapeňos
12:30 - FBŠ Všestary - Trollové
12:50 - SCC SEMILY - FBC Hradec Králové
13:10 - FBŠ Všestary "B" - FBC Lomnice
13:30 - SCC SEMILY junioři - Chalapeňos
13:50 - FBK Jičín - FBŠ Všestary

14:10 - 1A vs. 4B
14:30 - 2B vs. 3A
14:50 - 1B vs. 4A
15:10 - 2A vs. 3B
15:30 - 1A/4B vs. 2B/3A
16:00 - 1B/4A vs. 2A/3B
16:30 - poražený SF1 vs. poražený SF2
17:00 - vítěz SF1 vs. vítěz SF2