Mladší žáci bojovali před domácím publikem

18. February 2026

V sobotu družstvo mladších žáků odehrálo turnaj na domácí půdě v Semilech. Během turnaje jsme hráli s týmy Florbal Děčín a FBC Česká Lípa white. Oba zápasy skončily prohrou 3:6. I přes bojovný výkon a dobré nasazené bylo hodně chyb z naší strany a bohužel to nestačilo. Oba zápasy byly v duchu fairplay a pomohl tomu i skvělý výkon rozhodčích.

Příští turnaj nás čeká znovu výlet do Krupky, a to v neděli 8.3.2026.

Děkuji všem za turnaj a obzvlášť velké poděkování rodičům, kteří se podíleli na občerstvení.