Florbalové vybavení - EXE SPORT

Už je to 5 let co jsme navázali spolupráci s firmou EXE SPORT. Díky ní můžeme svým členům nabídnout slevy na florbalové vybavení všeho druhu, od florbalových hokejek, přes čepele, omotávky, florbalové míčky, vybavení pro florbalové brankáře až po sportovní bagy a tašky a mnoho dalšího.

Proč EXE?

  • Jedním z důvodů je, že jsme „malý“ klub a nemusíme plnit nějaké minimální odběry za sezónu, jak to zpravidla u jiných spoluprací tohoto typu bývá. A zároveň mohou naši členové využít poměrně zajímavou slevu ve výši 25 %.
  • Dalším důvodem je nabídka zboží a vybavení nejenom pro florbal. EXE SPORT nabízí širokou škálu značek florbalového vybavení, takže každý má možnost si vybrat tu svoji oblíbenou florbalku, ať už je to OXDOG, EXEL, UNIHOC, SALMING nebo třeba vlastní značku florbalového vybavení Freez.
  • Dalším sortimentem, který nabízí, je hokejové vybavení. I tady můžeme využít zajímavou slevu 25 % na vše. A jelikož jsme klub, který je rád a doporučuje i jiné sportovní aktivity, tak i tento benefit je velmi výhodný. Navíc pravidelně organizujeme přes zimu na veřejném kluzišti v Semilech hodiny bruslení a hokeje, takže vybavení se vždy hodí.
  • Jedna z jeho kamenných prodejen je v Jablonci nad Nisou, což není ze Semil taková dálka a naši členové mají možnost si pro vše do Jablonce zajet, vyzkoušet apod.
  • Ceníme si každoroční podpory při organizaci tábora či dětských turnajů a pro děti nám připraví nějaké drobné odměny a ceny.
  • Protože to je spolupráce, která funguje, vždy nám vyjdou vstříc, panuje ochota a to nás baví a jsme za to rádi.

Prodejna s florbalovým vybavením v Jablonci nad Nisou

Florbalovou prodejnu najdete na adrese Poštovní 25/9 Jablonec nad Nisou.

Zaregistrujte se a získejte slevu 25% na florblové vybavení

Pro zísání slevy u EXE Sport se stačí zaregistrovat a při registraci vybrat náš klub SSC Semily. Ceny se vám budou zobrazovat okamžitě se všemi slevami. Registrace je snadná a máte ji vyplněnou hned klidně i před první objednávkou florbalového nebo jiného sportovní zboží.
https://www.exesport.net/registrace/nova-registrace/?club=sccsemily